Nasza strona korzysta z plikw cookie w celu realizacji usugi zgodnie Polityk Prywatnoci. Moesz okreli warunki przechowywania lub dostpu do cookie w Twojej przegldarce.

X
Dzisiaj jest: sobota, 20 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


Nasz Edenekologiczna żywnośćGaia

O Nas

Witamy w sklepie internetowym "Domek na Drzewie".

Dlaczego Domek na Drzewie? Każde dziecko marzy aby mieć swoje tajemne miejsce gdzie mogłoby ukrywać swoje skarby. My stworzyliśmy takie miejsce. Półki w naszym sklepie uginają się od skarbów. Tu możesz znaleźć w pełni bezpieczne zabawki ekologiczne dla swoich pociech. Takie, które na długi czas zapewnią im dobrą zabawę ale równocześnie będą uczyć i rozwijać.
Staramy się tak budować naszą ofertę aby spełniała oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców. Propagujemy ekologiczny styl życia przyjazny człowiekowi i środowisku. Prowadzimy portal o żywności ekologicznej, zdrowym stylu życia, przyjaźnimy się ze sklepami sprzedającymi żywność ekologiczną.
 
Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami. Poprzez zabawę, która towarzyszy im już od kołyski uczą się otoczenia. Muszą wszystkiego dotknąć – wyczuć fakturę, spróbować – dosłownie – dlatego zabawki tak często trafiają do dziecięcych buzi, zobaczyć, rzucić dlatego tak ważne jest aby zabawki, które trafiają do ich małych rączek były całkowicie bezpieczne, solidne  – wytrzymywały nawet najcięższe próby pomysłowych maluchów. Poza tym oczywistym walorem zabawki, które oferujemy posiadają walory edukacyjne.
 
W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości zabawki wiodących producentów na świecie. Wykonane z naturalnych surowców, pomalowane certyfikowanymi bezpiecznymi farbami i lakierami.
Oferujemy również ręcznie wykonane ozdoby nie tylko do dziecięcych pokoi. Stale poszerzamy swoją ofertę o nowe wzory. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie i z wielkim pietyzmem, w jego wykonanie wkładamy całe serce i mnóstwo pracy. Staramy się robić rzeczy unikatowe, oryginalne. Często projekt produktu powstaje w najmniej oczekiwanym momencie lub wynika z pojawienia się nagłej potrzeby lub jest wynikiem natchnienia chwili.
 
Drogie Mamy o Was też nie zapomnieliśmy. Zapraszamy do szperania po „półkach” naszego sklepu.