Nasza strona korzysta z plikw cookie w celu realizacji usugi zgodnie Polityk Prywatnoci. Moesz okreli warunki przechowywania lub dostpu do cookie w Twojej przegldarce.

X
Dzisiaj jest: niedziela, 21 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


StorEkoGaiaekologiczna żywność

Regulamin

 

Regulamin
 
I. Regulamin Sklepu Internetowego "Domek na Drzewie" określa zasady zamówień oraz sprzedaży towarów. Złożenie przez Klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.
1.
Właścicielem sklepu internetowego "Domek na Drzewie" jest firma Domek na Drzewie Magdalena Nadwyczawska  z siedzibą ul. C11 nr 87, 32-086 Węgrzce gm. Zielonki
NIP: 679-258-36-92
REGON: 122650396
e-mail: sklep@domek-art.pl
Zarejestrowana w CEiDG
mBank nr konta:  15 1140 2004 0000 3902 7442 0121
2.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
3.
Sprzedaż produktów w sklepie internetowym „Domek na Drzewie” jest prowadzona za pośrednictwem sieci Internet.
4.
 Przedmiot transakcji stanowią produkty wymienione w ofercie sklepu internetowego „Domek na Drzewie”, na stronie internetowej sklepu www.domek-art.pl w chwili składania zamówienia.
5.
Ceny produktów znajdujących się w ofercie Sklepu podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki.
6.
Ceną wiążącą jest cena podana w sklepie internetowym „Domek na Drzewie” przy danym produkcie w chwili składania zamówienia przez Klienta.
7.
Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach towarów znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
8.
Produkty oferowane w Sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
II. ZAMÓWIENIA
1.
Zamówienia na towary przyjmowane są elektronicznie poprzez stronę internetową sklepu za pomocą udostępnionego formularza.
2.
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia.
3.
Warunkiem dokonania zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
4.
Zamówienia są przyjmowane wyłącznie przez sklep internetowy „Domek na Drzewie”.
5.
Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z prośbą o potwierdzenie. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji tylko wówczas, jeśli Klient dokona jego potwierdzenia zgodnie z instrukcją. W przypadku braku potwierdzenia zamówienia w ciągu 7 dni, zamówienie zostanie anulowane.
6.
Poprzez złożenie zamówienia Klient oświadcza, iż zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i ją akceptuje.
7.
Sklep „Domek na Drzewie” zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.
8.
Zamówienie będzie realizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części lub całości towarów objętych zamówieniem, Klient będzie informowany o stanie zamówienia (realizacja częściowa, wydłużenie czasu oczekiwania). Klientowi przysługuje w tym wypadku prawo do zmiany zamawianego towaru lub anulowania zamówienia. W przypadku anulowania zamówienia pieniądze zostaną zwrócone na konto Klienta.
9.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy rachunek.
10.
Na dokonanie płatności za złożone zamówienie czekamy 7 dni od momentu potwierdzenia zamówienia. 
III. PŁATNOŚĆ
1.
Możliwe są następujące formy płatności:
- Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi, lisnonoszowi
- Przelewem - do 7 dni od momentu złożenia zamówienia na konto sklepu „Domek na Drzewie”, brak wpłaty na konto w tym terminie oznacza automatyczne anulowanie zamówienia (zapis nie dotyczy płatności za pobraniem).
mBank nr konta: 15 1140 2004 0000 3902 7442 0121
W tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia.
IV. WARUNKI DOSTAWY
1.
Sklep „Domek na Drzewie” realizuje zamówienia na terenie Polski.
2.
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem  firmy kurierskiej  lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
3.
Czas realizacji zamówienia do 48h od momentu otrzymania przelewu lub złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze i jego potwierdzenia plus czas dostawy. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
4.
W przypadku produktów wykonywanych na specjalne zamówienie Zamawiającego termin dostawy ustalany jest indywidualnie z Zamawiającym.
5.
Jeżeli chwilowo brakuje niektórych produktów do skompletowania całości zamówienia, po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, istnieje możliwość podzielenia zamówienia na dwie części i wcześniejszej wysyłki produktów dostępnych "od ręki". Jednak w takiej sytuacji, do każdej przesyłki naliczany jest oddzielnie koszt wysyłki. Istnieje również możliwość usunięcia z zamówienia brakujących produktów i zrealizowania pozostałej części zamówienia. Jeżeli zamówienie w pierwotnej formie było objęte darmową dostawą, a po modyfikacji nie spełnia już warunków bezpłatnej dostawy, do zamówienia doliczany jest automatycznie koszt wysyłki.
IV. KOSZTY WYSYŁKI NA TERYTORIUM POLSKI:
1.
Za pośrednictwem firmy kurierskiej
- paczka do 31,5 kg - 25 zł brutto.
- wysyłka za pobraniem – 33 zł brutto.
2.
Za pośrednictwem Poczty Polskiej ceny ustalane według aktualnego cennika Poczty Polskiej
 
V. ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT TOWARU
1.
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów, nie później niż w terminie czternastu dni.
2.
Odstąpienie od umowy oraz zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres: Domek na Drzewie Magdalena Nadwyczawska, 32-086 Węgrzce, ul. C11 nr 87. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
VI. REKLAMACJE
1.
W chwili odbioru towaru od kuriera lub przedstawiciela Poczty Polskiej kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem: biuro@domek-art.pl. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.
2.
W przypadku gdy po otrzymaniu towaru stwierdzone zostaną nieprawidłowości prosimy o kontakt mailowy: biuro@domek-art.pl w celu ustalenia dalszego toku postępowania reklamacyjnego. Koszty wysyłki reklamacyjnej w obie strony pokrywa sklep „Domek na Drzewie”.
3.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.
4.
Podstawę do reklamacji stanowi paragon lub faktura VAT oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie). Produkty do reklamacji należy przesyłać na adres: Domek na Drzewie Magdalena Nadwyczawska, 32-086 Węgrzce, ul. C11 nr 87.
5.
Przedmioty ręcznie wykonane nie są objęte gwarancją. 
VII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1.
Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
2.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).
3.
Zapisując się do Newslettera Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przez administratora bazy danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z zakresem zezwolenia udzielonego przez użytkownika i przepisami prawa polskiego, szczególnie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).
VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
1.
Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.
2.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
 
Zapraszamy na zakupy!
 
Zespół sklepu Domek na Drzewie