Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: sobota, 20 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


ekologiczna żywnośćStorEkoGaia

Informacje

Balansujące Małpki

Zabawka edukacyjna
Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 67.00 zł


Zabawka edukacyjna pozwala na rozwijanie zdolności manualnych oraz matematycznych Dziecka.

Zabawa polega na zawieszaniu małpek na liściach palmy tak aby palma się nie przechyliła.

Balansujące Małpki należą do linii PlanPreschool, która kładzie duży nacisk na połączenie zabawy z nauką. Zabawki należące do tej linii doskonale wspomagają wczesny rozwój dziecka. Pozwalają na poznawanie świata wszystkimi zmysłami, dzięki różnorodnym kolorom, kształtom, unikalnym ciepłem drewna.

Zabawki malowane są wyłącznie bezpiecznymi barwnikami na bazie wody, poszczególne ich elementy łączy się nietoksycznymi klejami. Opakowania wykonane są z makulatury i ozdobione specjalnym tuszem z soi.

Wymiary produktu: 27,5 x 8,5 x 20,0 cm
Wymiary opakowania: 18,8 x 7,5 x 23,0
cm

Produkt wyróżniony nagrodą Good Toy Award.


 
Firma
Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Istniej na rynku od ponad 30 lat. Jest pionierem w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od 30 lat tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: