Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: wtorek, 23 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


Gaiaekologiczna żywnośćStorEko

Informacje

Tańczący Krokodyl

Zabawka do ciągnięcia
Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 65.00 zł

Produkt niedostępny

Zabawka dla Dzieci w wieku 19m+

Świetny kolorowy towarzysz spacerów Twojego Dziecka. Ciągnięty na sznurku krokodyl w żywym zielonym kolorze charakterystycznie się wygina i wydaje przy tym klikające dźwięki.

Krokodyl należy do linii PlanPreschool, która kładzie duży nacisk na połączenie zabawy z nauką. Zabawki należące do tej linii doskonale wspomagają wczesny rozwój dziecka. Pozwalają na poznawanie świata wszystkimi zmysłami, dzięki różnorodnym kolorom, kształtom, unikalnym ciepłem drewna.

Zabawki malowane są wyłącznie bezpiecznymi barwnikami na bazie wody, poszczególne ich elementy łączy się nietoksycznymi klejami. Opakowania wykonane są z makulatury i ozdobione specjalnym tuszem z soi.

Wymiary produktu: 24,5 x 9,5 x 10,0 cm

Wymiary opakowania: 28,0 x 12,5 x 11,3 cm


Produkt wyróżniony nagrodami: Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award (USA), German Design Prize (Niemcy), Spiel Gut (Niemcy) i nominacją do KidsOut Good Toy Guide (Wielka Brytania).

 

 
Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Istniej na rynku od ponad 30 lat. Jest pionierem w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od 30 lat tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: