Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: wtorek, 23 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


StorEkoGaiaekologiczna żywność

Informacje

Grzechotka "Pingi"

Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 44.00 zł


Piękna drewniana grzechotka z zamocowanymi na mocnej elastycznej gumce kolorowymi kuleczkami delikatnie grzechocze przy potrząsaniu. Dzięki prostym kształtom i kolorom grzechotka rozwija percepcję zmysłową Twojego Dziecka

 

Grzechotka wykonana z wysokiej jakości drzewa bukowego, pomalowana wyłącznie bezpiecznymi barwnikami na bazie wody

Średnica 7cm

Wszystkie zabawki Haba spełniają wszystkie europejskie i krajowe regulacje w odniesieniu do materiałów i przetwarzania danych dla bezpieczeństwa zabawek a także spełniają standardy amerykańskie. Bezpieczeństwo zabawek Haba potwierdzają europejska norma EN71 i amerykański standard ASTM.
 

Firma Haba od ponad 70 lat zaspokaja wymagania Dzieci i ich rodziców dotyczące zabawek. Wyspecjalizowała się w produkcji trwałych zabawek, o specjalnej konstrukcji. Tworzy zabawki, które wspomagają rozwój dziecka poprzez zabawę, jak również stymulowanie jego  postrzegania. Każda zabawka musi spełniać wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Aktywna ochrona środowiska jest centralnym elementem polityki firmy Haba. W produkcji drewna, zwraca szczególną uwagę na zrównoważone wykorzystanie surowców. Od 2010 firma Haba posługuje się  pieczęcią PEFC, co dowodzi, że używa drewna z zrównoważonego leśnictwa w niemieckich lasach. HABA była pierwszym producentem w Niemczech, który przeszedł audyt środowiskowy i od tego czasu działa zgodnie z normą DIN ISO 14001.
Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: