Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: wtorek, 23 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


Gaiaekologiczna żywnośćStorEko

Informacje

Grzechotka Żabka

Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 21.00 zł

Produkt niedostępny

Drewniana grzechotka w żywym zielonym kolorze. Wydaje delikatne dźwięki. Niewielkie wymiary sprawiają, iż doskonale pasuje do małej rączki.

Wymiary: 7cm na 5cm na 7cm

Zabawka wyprodukowana w Polsce

Grzechotka spełnia wszystkie europejskie (określone w rozporządzeniu 88/378/EWG oraz 93/68/EWG) i amerykańskie wymogi w kwestii materiałów, produkcji i oznakowania zabawek. Do pomalowania użyto tylko najbezpieczniejszych certyfikowanych nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, zgodnych z wymaganiami Uni Europejskiej (EN71) oraz normami stosowanymi w USA.

Firma Bajo to znany na świecie polski producent zabawek drewnianych. Zabawki jakie oferuje firma Bajo są tak zaprojektowane aby były wielofunkcyjne. Jednocześnie rozwijają inteligencję, zręczność i świadomość dziecka. Ich zadaniem jest kształtowanie rozmaitych typów wyobraźni: kolorystycznej, przestrzennej, motorycznej, symbolicznej i kreatywnej. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego. Firma Bajo korzysta z materiałów tylko od certyfikowanych lokalnych dostawców, którzy respektują europejskie standardy przyjaznej środowisku produkcji drewna. Każdy zabawka jest ręcznie sprawdzana w celu zagwarantowania najwyższej jakości. Firma Bajo dba o estetyczny wygląd swoich produktów. Projektanci starają się wyeksponować naturalne właściwości drewna: różnorodne usłojenie w zależności od użytego gatunku drewna, naturalne zabarwienie i ciepło. Każda zabawka posiada przynajmniej jeden niepomalowany element pozostawiony w naturalnym kolorze drewna


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: