Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: środa, 17 stycznia 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


StorEkoNasz Edenekologiczna żywność

Informacje

Drewniany Ślimak Sorter

Zabawka edukacyjna
Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 67.00 zł

Produkt niedostępny

Drewniana zabawka do ciągnięcia. Składa sie z dwóch części. Podczas ciągnięcia kolorowa muszla obraca się. Prosta w formie zabawka łączy w sobie dwie funkcjie, zabawki do ciągnięcia oraz sortera. Cylinder stanowiący muszlę ślimaka posiada 6 otworów do, których pasuje 6 klocków o różnych kształtach. Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka równocześnie ucząć rozróżniania kształtów.

Wymiary 22cm na 16cm na 18cm

Zabawka zapakowana w tekturowe pudełko.

Zabawka wyprodukowana w Polce

Spełnia wszystkie europejskie i amerykańskie wymogi w kwestii materiałów, produkcji i oznakowania zabawek. Do pomalowania użyto tylko najbezpieczniejszych certyfikowanych nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, zgodnych z wymaganiami Unii Europejskiej (EN71) oraz normami stosowanymi w USA.

 

Firma Bajo to znany w świecie producent zabawek drewnianych. Zabawki jakie oferuje są tak zaprojektowane aby były wielofunkcyjne. Jednocześnie mają za zadanie rozwijać inteligencję, zręczność i świadomość dziecka. Ich zadaniem jest kształtowanie rozmaitych typów wyobraźni: kolorystycznej, przestrzennej, motorycznej, symbolicznej i kreatywnej. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego. Firma Bajo korzysta z materiałów tylko od certyfikowanych lokalnych dostawców, którzy respektują europejskie standardy przyjaznej środowisku produkcji drewna. Każda zabawka jest ręcznie sprawdzana w celu zagwarantowania najwyższej jakości. Firma Bajo dba o estetyczny wygląd swoich produktów. Projektanci starają się wyeksponować naturalne właściwości drewna: różnorodne usłojenie w zależności od użytego gatunku drzewa, naturalne zabarwienie i ciepło. Każda zabawka posiada przynajmniej jeden niepomalowany element pozostawiony w naturalnym kolorze drewna.


 


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Biba świnka
79.00 zł
55.30 zł