Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: sobota, 20 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


ekologiczna żywnośćNasz EdenGaia

Informacje

Drewniana Piramidka Kwadraty

Zabawka edukacyjna
Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 65.00 zł

Produkt niedostępny

Drewniana zabawka sorter - piramidka. Składa się z tacki, na której układa się kolorowe kwadraty w pięciu żywych kolorach. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów, rozwija zdolności manualne. Równocześnie kwadraty mogą być użyte jako klocki do tworzenia różnych konstrukcji co dodatkowo rozwija kreatywne myślenie. 

Wymiary 36cm na 11cm na 10cm

Zabawka zapakowana w tekturowe pudełko. Zawiera drewnianą tackę oraz 15 kwadratowych klocków w żywych kolorach

Zabawka wyprodukowana w Polce

Spełnia wszystkie europejskie i amerykańskie wymogi w kwestii materiałów, produkcji i oznakowania zabawek. Do pomalowania użyto tylko najbezpieczniejszych certyfikowanych nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, zgodnych z wymaganiami Unii Europejskiej (EN71) oraz normami stosowanymi w USA.

 

Firma Bajo to znany w świecie producent zabawek drewnianych. Zabawki jakie oferuje są tak zaprojektowane aby były wielofunkcyjne. Jednocześnie mają za zadanie rozwijać inteligencję, zręczność i świadomość dziecka. Ich zadaniem jest kształtowanie rozmaitych typów wyobraźni: kolorystycznej, przestrzennej, motorycznej, symbolicznej i kreatywnej. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego. Firma Bajo korzysta z materiałów tylko od certyfikowanych lokalnych dostawców, którzy respektują europejskie standardy przyjaznej środowisku produkcji drewna. Każda zabawka jest ręcznie sprawdzana w celu zagwarantowania najwyższej jakości. Firma Bajo dba o estetyczny wygląd swoich produktów. Projektanci starają się wyeksponować naturalne właściwości drewna: różnorodne usłojenie w zależności od użytego gatunku drzewa, naturalne zabarwienie i ciepło. Każda zabawka posiada przynajmniej jeden niepomalowany element pozostawiony w naturalnym kolorze drewna.


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: