Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Dzisiaj jest: wtorek, 23 października 2018r.
Aktualnie Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Sklep Domek na Drzewie. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

Poleć nasz sklep

NASZ SKLEP
powiedz znajomemu o Naszym sklepie, wpisz adres email:


Nasz Edenekologiczna żywnośćGaia

Informacje

Balansujący Kaktus

Zabawka edukacyjna
Producent:
Kategoria:
Cena katalogowa: 79.00 zł

Produkt niedostępny

Wykonana z najwyższą starannością, wielokrotnie nagradzana drewniana zabawka edukacyjna.

Zabawa polega na dołączaniu kolejnych elementów kaktusa, w taki sposób, aby kaktus się nie przewrócił.

Zabawka ćwiczy cierpliwość i dokładność.

Zabawka Kaktus należy do linii PlanPreschool, która kładzie duży nacisk na połączenie zabawy z nauką. Zabawki należące do tej linii doskonale wspomagają wczesny rozwój dziecka. Pozwalają na poznawanie świata wszystkimi zmysłami, dzięki różnorodnym kolorom, kształtom, unikalnym ciepłem drewna.

Zabawki malowane są wyłącznie bezpiecznymi barwnikami na bazie wody, poszczególne ich elementy łączy się nietoksycznymi klejami. Opakowania wykonane są z makulatury i ozdobione specjalnym tuszem z soi.

Wymiary produktu: 23,6 x 23,6 x 21,8 cm

Wymiary opakowania: 18,8 x 7,5 x 18,8 cm


Produkt wyróżniony nagrodami:  German Design Prize (Niemcy), Spiel Gut (Niemcy), Good Toy Award (Japonia) i Good Toy Award (Tajlandia).

W 2011 roku zabawka zdobyła wyróżnienie w IX edycji konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii "Zabawki dla dzieci od 3 do 7 lat." Komitet propaguje idee artykułów, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. Promuje w ten sposób najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty dla dzieci.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Istniej na rynku od ponad 30 lat. Jest pionierem w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od 30 lat tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.


Produkty powiazane:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Biba świnka
79.00 zł
55.30 zł